ÖLÜP ÖLÜP DİRİLDİĞİM BİR DİZİ… 49 DAYS…

EVETTTT BU KÜÇÜK ADAMLARIN DİĞER ROMANTİK KOMEDİLERİN AKSİNE KONUSU İTİBARİYLE OLDUKÇA FARKLI OLAN DİZİSİ 49 DAYS.. GERÇEKTEN “BEN ARTIK 3 KİŞİ ARASINDA YAŞANAN AŞK ÇIKMAZINDAN SIKILDIM” DİYORSANIZ  YA DA 13 BÖLÜM BOYUNCA KARŞI TARAFA DUYGULARINI AÇAMAYAN BİRBİRİNE AŞIK AMA BİR O KADAR DA BİRBİRİNE SİNİR OLAN ÇİFTİN 15. BÖLÜMDE KAFALARINA YILDIRIM DÜŞMÜŞCESİNE AŞKLARINI İTİRAF ETTİKLERİ VE 16. BÖLÜMDE DE HIZLI BİR TOPARLAMA YAPIP BU GICIK ÇİFTİN ÇOCUKLARININ BİLE DİZİYE DAHİL OLDUĞU HIZLI ÇEKİM İLE  “AHANDA DİZİYİ BİTİRDİK” DEDİKLERİ VE SİZİN “BU NEYDİ ŞİMDİ” DEYİP EKRAN BAŞINDA APIŞIP KALDIĞINIZ O DİZİLERDEN SIKILDIYSANIZ BUYURUN BİRAZ NEFES ALIN VE BU GÜZEL DİZİNİN TADINI ÇIKARIN… İŞTE SİZİ O KADIN ADAMDAN NEFRET EDİYO AMA AYNI ZAMANDA AŞIK, ADAMSA KADINA AŞIK AMA AYNI ZAMANDA NEFRET EDİYO PARADOKSUNDAN KURTARACAK BİR DİZİ 49 DAYS..

BİR PARÇA SPOİLER VEREREK DİZİ TANITIMIMA DEVAM EDECEM HABERİNİZ OLSUN.. ÇÜNKÜ ÇENEMİ TUTABİLECEĞİMİ HİÇ SANMIYORUM:D

ŞİMDİ Bİ GÖZLERİNİZ KAPATIN VE HAYAL EDİN.. ÖLDÜNÜZ  “TÖVBE TÖVBEEEE BÖYLE HAYAL Mİ OLUR?” DEMEYİN.GERÇEKTEN ÖLÜN DEMEDİM YA SADECE HAYAL EDİVERİN CANIM.. DAHA DOĞRUSU ÖLÜM TARİHİNİZ OLMAYAN BİR ZAMANDA SİZİN YAŞAM PLANINIZ DAHİLİNDE OLMAYAN BİR ŞEKİLDE BİR KAZA YAPTINIZ VE BİTKİSEL HAYATTASINIZ..(HADİ YİNE İYİSİNİZ BAK ÖLDÜRMEDİM SİZİ BİTKİSEL HAYATA SOKTUM :D)  İŞTE BU SIRADA TANRI SİZE 2 SEÇENEK SUNUYOR.. 1.Sİ O ANDA ÖLDÜĞÜNÜZÜ KABULLENİP ASANSÖR DİYE TABİR EDİLEN VE SİZİ ÖBÜR TARAFA IŞIK HIZI İLE POSTALAYAN Bİ ALETE BİNİP “ELVEDA DÜNYA” DİYECEKSİNİZ. YADA 49 GÜN İÇERİSİNDE SİZE TAHSİS EDİLEN BAŞKA BİR BEDENE GİREREK 3 SAF GÖZ YAŞINI TOPLAYACAKSINIZ.. EĞER BU GÖZYAŞLARINI TOPLAYABİLİRSENİZ HAYATA 49 GÜN SONRA YENİDEN MERHABA DİYECEKSİNİZ.. YOK TOPLAYAMAZSAN  “ÖNEMLİ OLAN YARIŞMAKTI” DİYEREK ASANSÖRE DOĞRU YOL ALACAKSINIZ..  TABİ “UMUT FUKARANIN EKMEĞİDİR” MANTIĞI İLE HEPİMİZ SANIRIM 49 GÜN DAHA HAYATTA OLMAYI YEĞLERİZ.. HEPİNİZ ŞİMDİ ŞUNU DÜŞÜNÜYORSUNUZ DEĞİL Mİ” AMAAAANNN NEE VAR 3 DAMLA GÖZYAŞINDA SEN İSTE BEN SANA 300 DAMLA BULURUM SEVENİM ÇOK BENİM” DİYOSANIZ DÜNYANIN EN HARİKA İNSANIDA OLSANIZ YANILIYORSUNUZ.. ÇÜNKÜ BU GÖZ YAŞINA ARANIZDA KAN BAĞI BULUNAN KİŞİLERİN GÖZYAŞI DAHİL EDİLMİYOR.. “AMA NASIL YAAA ANNEM BABAM O KADAR AĞLIYO BOŞUNA MI AĞLIYO” DEDİĞİNİZİ DUYAR GİBİYİM.. AMA ANADAN BABADAN GELEN GÖZYAŞI KABUL OLSAYDI ZATEN DİZİ İLK BÖLÜMDE BİTERDİ SANIRIM.. BU DİZİYİ İZLERKEN BİZİM ATALARIMIZIN NE KADAR DOĞRU SÖYLEDİĞİNİ DE ANLAMIŞ BULUNDUM “AĞLARSA ANAM AĞLAR GERİSİ YALAN AĞLAR” 

İŞTE DİZİMİZDEKİ SAF KIZIM SHİN EUN JUNG’DA GEÇİRDİĞİ VEHİM TRAFİK KAZASINDAN SONRA BU SEÇİMİ YAPMAK ZORUNDA KALIYOR VE TABİ Kİ O DA HER FUKARA GİBİ UMUTLA 49 GÜN ŞANSINI DENEMEK İSTİYOR.. ZANNEDİYOR Kİ ETRAFINDAKİ BİR SÜRÜ ARKADAŞI BUNUN İÇİN GÖZ YAŞI DÖKÜYO, AĞLIYO, ZIRLIYO.. AMA Bİ BAKIYO Kİ O GÖZ YAŞLARININ HİÇBİRİ SAF DEĞİL.. İŞTE FİLM ZATEN BUNDAN SONRA KOPUYO.. DİZİNİN SEVİMLİ AMA BİZ TÜRKLERİN APTAL SARIŞIN DİYE TABİR ETTİĞİ CİNSTEN BİRİ SHİN EUN JUNG.. ÇÜNKÜ BÖLE POLLYANNA HAYATI YAŞAYAN, ETRAFA PEMBE GÖZLÜKLERLE BAKAN, BURNUNUN DİBİNDEKİ EN YAKIN ARKADAŞI VE NİŞANLISININ KURDUĞU TUZAĞI GÖREMEYECEK KADARDA KÖR OLAN Bİ HATUN İŞTE. NİŞAN GÜNÜ KIRILAN AYAKKABISININ TOPUĞUNA BİLE KAHKAHA İLE GÜLEBİLECEK KADAR UMURSUZ Bİ KIZ… TABİ BUNLARI GERÇEKTEN HİÇBİR ŞEYİ UMURSAMADIĞINDAN YAPMIYO .. ONUN MANTIĞI “ZATEN 1 KERE GELDİK ŞU DÜNYAYA O YÜZDEN HAYATI DOLU DOLU YAŞA.. ” İŞTE SENARİST AMCALARDAN BİRİ BU TARZ YAŞAYAN BİRİNE O KADAR SİNİR OLMUŞ Kİ VAKTİ ZAMANINDA “AL SANA HAYAT” DİYE KIZI İLK BÖLÜMDE BİTKİSEL HAYATA SOKTU.. SOKTUĞU YETMİYOMUŞ GİBİ BİDE KIZA ACI DOLU Bİ 49 GÜN YAŞATTI.. “BU KADAR SIRITMADA ETRAFINA BAK BİRAZ” DİYEREK ONA ETRAFINDA DÖNEN TÜM DÖNME DOLAPLARI GÖSTERDİ… HELAL OLSUN SENARİST AMCAMA BİR OLAY BİN NASİHATTEN İYİYMİŞ… (YAZAR NOTU:GÖRDÜĞÜNÜZ ÜZERE BU ABLAMIZ DA KORENİN SIK RASTLANAN PORSELEN BEBEKLERİNDEN.. HAYIR ANLAMIYORUM BUNLARIN HEPSİ AYNI DOKTORA MI GİDİYO ACABA ÇOK MERAK EDİYORUM..AYRICA SEEYA GRUBUNUNDA ÜYESİYMİŞ )

İŞTE BU KIZIMIZDA DİZİ BOYUNCA BENİ KANSER YAPAN, RUH GİBİ ORTALIKLARDA GEZEREK “AYYY NOLUR ÖL EMİ ” DEDİRTEN HATUN SONG Yİ KYUNG.. BU KIZIMIZ DİZİDE SEVGİLİSİNİ 5 YIL ÖNCE KAYBETMİŞ VE ACISINI 5 YILDIR İÇİNDE YAŞAYAN VE HER SEVGİLİSİNİN ÖLÜM YILDÖNÜMÜNDE GELENEKSEL OLARAK İNTİHAR ETMEYE YELTENEN AMA 5 İNTİHAR GİRİŞİMİDE SONUÇSUZ KALAN VE EN SON İNTİHAR GİRİŞİMİNDE 30A YAKIN ARABAYI BİRBİRİNE KATIP TÜM TRAFİĞİ KİLİTLEYEN VE BU ZİNCİRLEME KAZAYA EN SON KİŞİ OLARAK KATILAN SHİN EUN JUNG’UN HER NE HİKMETSE BU KAZADA BİTKİSEL HAYATA GİREN TEK KİŞİ OLMASINA  SEBEP OLAN İNSANDIR KENDİSİ.. VE EUN JUNG 49 GÜNLÜK FANİ HAYATINA İŞTE BU HATUNUN BEDENİNİ KULLANARAK DEVAM EDECEKTİR.. SADECE SONG Yİ KYUNG UYURKEN BEDENİNİ KULLANMASINA İZİN VARDIR VE NE YAPACAKSA İŞTE BU KISA SÜRE ZARFI İÇİNDE YAPMASI GEREKİR.. TABİ BU BEDENİNİ KULLANMA OLAYI HANGİSİNE VERİLEN CEZADIR ONU ÇÖZEMEDİM BEN.. ÇÜNKÜ EUN JUNG VE Yİ KYUNG BİRBİRİNDEN TAMAMEN ZIT KARAKTERLERDİR.. BİRİ HAYATI DOLU DİZGİN YAŞARKEN BİRİ YAŞAYAN ÖLÜ GİBİDİR 😀 Yİ KYUNG’UN İÇİNE EUN JUNG KAÇTIĞI ZAMAN TADINDAN YENİLEMEYEN Bİ HATUN OLUR ÇIKAR, NEŞELİ AMA PATAVATSIZ.. AMA İÇİNDEN EUN JUNG ÇIKTIĞINDA HER AN MÜSLÜM GÜRSES ÇALSADA KENDİMİ JİLETLESEM HAVASINDA GEZEN SAF KAN DEPROSYON Yİ KYUNG OLUR..

VEEEE İŞTEEEEE…. DİZİDEKİ BENCE HEM EN İYİ OYUNCU HEMDE EN HARİKA KARAKTER JUNG İL WOO.. BU ADAMIN GERÇEK ADI TABİKİ.. DİZİDE İSE RUH BEKÇİSİ DİYE TABİR EDİLEN BİZİM HALK DİLİNDE AZRAİL OLARAK NİTELENDİRDİĞİMİZ MELEK.. BU RUH BEKÇİSİNİ GÖRÜNCE DİZİDE ŞUNU SÖYLEDİM “ÖLDÜRRRRR BENİİİİİ” 😀  “ÖLÜMÜM SENİN ELİNDEN OLSUNNNN NOLUUUURRRRR” 😀 KENDİSİ BENCE TAŞ SINIFINA KOYABİLECEĞİMİZ CİNSTEN BİR ABİ OLUP İZLERKEN AĞZIMIN SUYUNU PC’ME AKITAN BİR BEYDİR.. AYRICA OPPA HAREMİMİN GÖZDELERİ SINIFINDADIR.. KİMSE ASILMASIN.. ASILANI ASARIM ONA GÖRE 😀 DİZİDE EN ATRAXSİON KARAKTER OLUP, DİZİ BOYUNCA TEK ÖPÜŞEN AKTÖR OLMASIYLADA SİNİRİMİ BOZMADI DEĞİL HANİ..

  DİZİDE BU SAHNELERİ GÖRDÜKTEN SONRA KISA SÜREN KISKANÇLIK KRİZİM BİTTİĞİNDE TEK HATIRLADIĞIM ŞEY SENARİST AMCALARA DÜZDÜĞÜM KÜFÜRLERDİ.. BU SAHNELERDEN SONRA SAÇ SAYIMDA GÖZLE GÖRÜLÜR BİR AZALMA OLDUĞUNDAN DOLAYI ASLINDA SENARİSTLERİDE DAVA ETMEYİ DÜŞÜNMÜYO DEĞİLİM.. “BU BANA YAPILIR MIIII BEEEEE!!!! ÇEK ULAN O PİS DUDAKLARINI OPPAMIN DUDAKLARINDAN!!! ALLAHIIIIMMMM BU BAKTERİ ALIŞVERİŞİ NE ZAMAN BİTECEK!!! ” NİDALARIYLA İZLEDİĞİM BU SAHNELER NEREDEYSE KOREYE UÇMAMA SEBEBİYET VERİYODU O DA AYRI BİR MEVZU…

DİZİDE BU MÜKEMMEL 3 KARAKTERİN DIŞINDA ASLINDA 3 DEĞİŞİK KARAKTER DAHA VAR.. AMA BENCE DİZİNİN ANA KARAKTERLERİ VE DİZİYİDE YÖNLENDİREN BU 3 KARAKTER.. İŞTE BENDE BU YÜZDEN SADECE BU 3 KARAKTERİ ANLATMAKLA YETİNİCEM.. YOKSA ANLATMAYA ÜŞENDİĞİMDEN DEĞİL.. YADA ANLATIYOKEN DİZİNİN FARKLI OLAY ÖRGÜLERİNİ GÖZLER ÖNÜNE SÜRMEYE KORKTUĞUMDAN HİİİÇÇÇ DEĞİL.. YOKSA BEN HİÇ SPOİLER YAPAR MIYIM İLAHİ Bİ HOŞSUNUZ… MESELA DİZİNİN SONUNUN BEKLENİLDİĞİ GİBİ MUTLU SON OLMADIĞI AMA BEKLENİLDİĞİ GİBİDE “VAYYY ANASINI SAYIN SEYİRCİLER NE SONDU BEEEE” DİYE AĞZIM AÇIK İZLEDİĞİM BİR SON OLMADIĞINI SİZİ YÖNLENDİRME OLMAMASI AÇISINDAN ASLA SÖYLEMEM… AMA ŞU KADARINI SÖYLİYEYİM KLASİK KONULU AŞK 3GENLERİNDEN SIKILDIYSANIZ GERÇEKTEN DERDİNİZE DERMAN OLACAK BİR DİZİ.. VE DİZİNİN SONUNDA ŞÖYLE DÜŞÜNÜYORSUNUZ GERÇEKTEN 49 GÜNÜM OLSAYDI NE YAPARDIM??????

elbetteki bu dizinin ost u değil ama hazırlayanın eline sağlık gerçekten klipte çok güzel olmuş… iyi seyirler….

(DELİ KIZIN BOHÇASI)

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: