SARAYDAKİ MÜCEVHER

TRT DE YAYINLANAN(BENİM BİLDİĞİM) İLK KORE DİZİSİ OLAN VE BENİM SEVEREK İZLEDİĞİM BİR DİZİ SARAYDAKİ MÜCEVHER.DAHA SONRA İZLEDİĞİM  TARİH DİZİLERİNE NAZARAN KÜLTÜRE DAHA FAZLA ODAKLANMIŞ SARAY ADABINI YEMEK VE TIBBİ KÜLTÜRÜ ANLATMA AMACI GÜDEN, BOL ENTRİKALI VE DİKKAT ÇEKİCİ OLAYLARLA BUNU BAŞARAN BİR DİZİ.DİZİ BİZE GİYİLEN KIYAFETLERE GÖRE SARAY BİRİMLERİ RÜTBELER VE PEK ÇOK KONUDA BİLGİ VERİYOR.

DİZİNİN KONUSUNA GELİNCE JANG GEUM’UN ANNESİ İFTİRA SONUCU ÖLÜME MAHKUM EDİLMİŞ ANCAK LEYDİ HAN’IN YARDIMI SAYESİNDE SARAYDAN KAÇMIŞ DAHA SONRA  KÜÇÜK JANG GEUM’UN AĞZINDAN KAÇIRMASIYLA YAKALANMIŞTIR.ANNESİNİN ÖLÜMÜNE SEBEP OLAN JANG GEUM SARAYA GİRİP BAŞAŞÇI OLMAK VE ANNESİNİN BAŞINA GELENLERİ KAYDA GEÇİRMEK İSTEMEKTEDİR.AMA JGNİN BAŞA ÇIKMASI GEREKEN ÇOK HIRSLI, ENTRİKA ÇEVİREN VE ANNESİNİN ÖLÜMÜNE SEBEP OLAN DÜŞMANLARIYLA MÜCADELE ETMESİ GEREKMEKTEDİR.ANNESİNİ ÖLÜMÜNE SEBEP OLAN LEYDİ CHOİ’NİN YEĞENİ KEUM YEUNG’LA AYNI KİŞİYE AŞIK OLUNCA İŞLER İYİCE KIZIŞIR. CHOİ AİLESİ FERTLERİ JGNİN SARAYDAN ATILMASINA SEBEP OLURLAR.HEMŞİRE OLARAK SÜRGÜNE GİDEN JG SARAYA DOKTOR OLARAK GERİ DÖNER. TIP ALANINDA BAŞARIDAN BAŞARIYA KOŞAR.

KARAKTERLERİMİZE GELİNCE ESAS KIZIMIZ JANG GEUM SOO ROLÜNDE  LEE YOUNG AEDİZİDE EN ÇOK GÖRDÜĞÜMÜZ İKİNCİ KARAKTER DİZİNİN KÖTÜSÜ LEYDİ CHOİ ROLÜYLE GYEON Mİ RİESAS OĞLANIMIZ YÜZBAŞI MİN JEONG HO ROLÜYLE JİN HEE JİÇOK DAHA UZUN ÖZET İÇİN http://tr.wikipedia.org/wiki/Saraydaki_M%C3%BCcevher

ÜSTÜNDEN ÇOK ZAMAN GEÇEN BU DİZİYİ YAZMAK BANA İYİ GELDİ SİZE DE İZLEMEK İYİ GELECEKTİR.. İYİ SEYİRLER SEİDOU

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: