DENGEKI DAISY :) ‘KEL KAL KUROSAKİ ! KEL KAL ! KEL KAL !’

 

İtiraf ediyorum ; bu seriye sırf isminde ki DAİSY kelimesi yüzünden başlamıştım ^^ Benim gibi bir papatya manyağına yapılan bu kötülük (sonradan anladım ki iyilikmiş^^)  sonucu başladığım bu seriyi bağımlısı olarak okudum devamını Türkçesinin  beklemekteyim şuan^^ ( çok üşengecim ingilizce okumaya üşeniyorum ^^ )

Zıplayalım bi papatya yaprağına bu serimize bir göz atalım ;

Kızımız Teru çok sevdiği abisini kaybetmiş  ailesinden kimsesi kalmayan birisidir. Abisi ölmeden önce ona bir telefon vermiş ve bu telefondan sıkıntısı , ihtiyacı olduğu zaman ‘DAİSY’ diye kayıtlı kişiye mesaj atmasını istemiştir. Bir gün Teru okulda gelişen olaylar sonucunda okulun hademesi Kurosaki’nin yanında  çalışmaya başlar. İkili zaman yavaş yavaş yakınlaşır . Ancak bir sorun vardır. Daisy , Kurosaki’dir. Peki neden Daisy rolüne bürünüyordur? Neden Daisy’ye sahip çıkıp onu koruyordur? Aralarında ki yakınlaşmanın sonucu nereye varacak? Ay sıktı bu kadar ciddi yazma ^^ İşte kısaca bütün bu soruların cevabı mangamızda 😀

 

Şimdi sırada Karakterlerimiz var ^^ Buyrunuz efendim 😛 —–>

 

Tasuku Kurosaki : Bütün manga-kaları ( manga yazar çizerleri)  sıraya sokup ellerine cetveli patlatcam. Ya kardeşim  Ren , Kaname , Otani , Usui , Kurosaki… derken kafayı yiyoruz be. Hepsini ilk gördüğümüzde yüzümüzde şu ifadeler oluşuyor! ( bkz. *.* , o.0 , ♥_♥…)  Neyse işte bu okulda hademe olan yakışıklımız Kurosaki -kun ♥ ( Acaba gerçekten de hademe mi ?:D )  Gelişen olaylar sonucunda  iyi kalpli kızımız Teru’yu yanında çalıştırmaya başlıyor. Kendisi diğer yandan ‘Daisy’.  Supermen mi  Gargamel mi ( aklıma başka kötü gelmedi napayım ^^ bu çocuğu görünce bana bişiler oluyor işte ^^) bunu manganın sonunda göreceğiz .

Teru Kurebayashi ;  İşte bu da iyi kalpli kızımız Teru.(Anam sanki görücüye çıkarıyorum kızı.) Neyse işte bu kızımızın abisi öldü ve ölmeden önce eline verdiği telefondan ihtiyacı olduğunda ‘DAİSY’ ye ulaşmasını istedi.  Kurosaki’ye sürekli ‘ Kel kal Kurosaki ! Kel kal ! Kel kal! ‘ diye bağırdığını duyacaksınız 😀 😀 😀 Mangakanın kellere karşı bir sempatisi varmış birde Kurosaki’nin saçlarını çizmekte zorlanıyormuş. 😀 😀 😀

 

Riko Onizuka ; Bu ablacık Teru’nun abisinide tanıyor. Kurosaki’nin bir arkadaşı. Daha sonra Teru’nun da en yakın arkadaşı oluyor ve Teru’nun evine hırsız girmesinden sonra ev arkadaşı oluyorlar.

Souichiro Kurebayashi ; Teru’nun abisi. Neden öldü? , Kurosak’ye neden Teru’yu koruma görevini verdi? … hepsini cevabı mangamızda. ^^

 

‘Meli şimdi biz bunu nereden okuyacağız ‘ diye olduğu yerde zıplayan çingular işte cevabı :

MANGATÜRK – DENGEKİ DAİSY – Buradan 21. chaptera kadar Türkçe okuyabilirsiniz.  Devamını çeviren çeviri grubu bazı sorunlar nedeniyle  çevirmeyi bıraktı.

ATORİ ÇEVİRİ VE FANSUB GRUBU – Bu çeviri gurubu önceden çevirenlerden izin almış ve seriye devam edebilme ihtimalleri yüksek.

Ve ingilizcesi için ;

MANGAHERE

MANGAFOX

MANGACHAPTER

 

 

Hadi meli’ye yol gözüktü ,  yeni mangalar keşfetmeye devam ^^  Gitmeden önce şunu paylaşmazsaam içim rahat etmez 😀 😀 😀

 

‘ KEL KAL KUROSAKİ! KEL KAL! KEL KAL!’ 😀  😀 😀

~minjae – meli

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: